Навіть у партії Порошенка не впевнені, що він виграє наступні вибори

Місцеві лідери розпочинають підготовку до президентських виборів, проте навіть не всі представники «БПП» роблять ставку на перемогу нинішнього президента Петра Порошенка. Про це пише у статті для Цензор.Нет політичний експерт Андрій Золотарьов.

За словами політолога, першим почав «зливати» Порошенка чернігівський мер Владислав Атрошенко.

«За два роки до президентських виборів або за рік до старту виборчої кампанії місцеві лідери починають робити ставки на майбутнього переможця. І не завжди навіть представники «БПП» ставлять на Петра Порошенка. У Чернігові мер міста Владислав Атрошенко підсилює опозиціонерів за рахунок інших союзників», – підкреслив Золотарьов.

Він нагадав, як у Чернігові 25 травня представника «Нашого краю» Віктора Бистрова відправили у відставку з поста секретаря Чернігівської міськради.

«Чому це важливо? Тому що з 42 мандатів у міськраді рівно половина – 21 належав «Нашому краю» (12 депутатів) і «БПП» (9 депутатів)», – зауважив фахівець.

На його думку, для створення нової промерської більшості у міськраді Атрошенко потрібно обов’язково залучити або «Батьківщину» (7 депутатів), або радикалів (3 депутати), або «Опоблок» (3 депутати).

«Таким чином, Атрошенко почав власну гру, і в ній навряд чи є місце інтересам Президента», – стверджує експерт.

За його словами, останні зміни в Чернігівській міськраді свідчать про активну підготовку до виборів.

«Стартував процес розкладання яєць у різні «кандидатські» кошики регіональними елітами «БПП». Далі їх стане більше. І якщо процес не буде вчасно блокований, Порошенко поступово втратить і так невеликі шанси на перемогу: «свої» ж його і зіллють. І роль Атрошенко в тому, що він став першим, хто ризикнув», – підсумував Золотарьов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ