Нардеп Ірина Суслова

Під загрозою відставки опинилися міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий і в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Про це заявила народний депутат від «БПП» Ірина Суслова у коментарі Обозревателю.

«Особливо багато питань накопичилося до пані Уляни Супрун. Якою буде реформа? Ми досі точно не розуміємо. Де будуть брати гроші на цю реформу? Нам досі не кажуть», – підкреслила Суслова.

«Є дуже багато питань, на які пані Супрун поки не змогла дати відповідь. Якщо, наприклад, на голосування поставлять питання про призначення її міністром, то я сумніваюся, що голосів вистачить. Тим більше профільний комітет нею дуже незадоволений. Наскільки мені відомо, також є питання до Кутового та Омеляна», – зазначила нардеп.

Вона також додала, що уже за місяць після звіту уряду нардепи зможуть поставити свої запитання міністрам.

«Не виключаю, що окремим міністрам, яких я назвала, буде висловлено недовіру. Але цей місяць, коли нардепи працюватимуть у комітетах і на округах, стане ще й місяцем переговорів. Треба зрозуміти, чи є хтось на заміну, чи є голоси на те, щоб призначити інших міністрів», – резюмувала парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ