Українці закликають СБУ розслідувати даний випадок та суворо покарати причетних

До святкування Дня Незалежності на сцені перед будівлею міської адміністрації Броварів розмістили карту України без анексованого Росією Криму, а Донецька та Луганська області вказані тільки до лінії розмежування. Про це повідомив депутат Броварської міської ради Олег Берестовий на своїй Фейсбук-сторінці.

«Неприкритий сепаратизм за сприяння міської влади», – прокоментував депутат, уточнивши, що карту нібито позичали у Черкасах.

Він уточнив, що очільником міста є Ігор Сапожко – екс-регіонал, який взимку 2014 року закликав президента-утікача Віктора Януковича «навести порядок» на Майдані.

Також Берестовий додав, що у зв’язку з інцидентом зателефонував до секретаря ради Петра Бабича з вимогою зняти «цей треш».

Відповідальною за карту України без Криму та Донбасу, за даними депутата, була призначена начальник управління культури Інна Савченко. Її вже звільнили.

«Серед виправдань – недогляд. Банер зняли, чиновники курять одну за одною, не знають, що робити», – додав Берестовий.

Фотографії зі сцени у Броварах широко розійшлися в соцмережах. Українці закликають СБУ розслідувати даний випадок та суворо покарати причетних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ