Чиновник має британський паспорт з травня 2012 року

Тимчасово відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров має громадянство Великої Британії. Про це повідомив прокурор САП Роман Симків під час засідання Солом’янського районного суду 6 березня, передає УНН.

На початку судового засідання він заявив, що  під час перерви були отримані дуже важливі документи, а саме інформація про те, що підозрюваний Насіров має громадянство Великої Британії.

«Що стосується громадянства Британії, це є доконаний факт. Це офіційний орган (посольство Британії в Україні, – ред.), який надав (інформацію про громадянство, –ред.)», – сказав Симків.

Водночас адвокати Насірова піддали сумніву документ, який надали прокурори САП. Захисники просили суд не вважати «ці папірці» належними документами, які містять істотні суперечності у своєму змісті.

Згодом стало відомо, що Національне агентство з боротьби зі злочинністю Великої Британії надало інформацію про те, що Насіров є власником британського паспорту з травня 2012 року.

«Голова Державної фіскальної служби, якого НАБУ підозрює у завданні збитків державі на суму понад 2 млрд. грн., має громадянство Великої Британії. Відповідну інформацію НАБУ офіційно надало Національне агентство з боротьби зі злочинністю Великої Британії (NCA). У листі, отриманому НАБУ 6 березня від NCA, йдеться про те, що голова ДФС є власником британського паспорта з травня 2012 року», – йдеться у повідомленні агенства.

Як відомо, 6 березня Солом’янський райсуд столиці розглядає питання про обрання запобіжного заходу для тимчасово відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ