Коштує знахідка близько 2,5 мільйона доларів

Придбавши радянський танк Т-54 на Інтернет-аукціоні за 37 тисяч доларів, британський колекціонер Нік Мед знайшов у ньому п’ять золотих зливків. Про це повідомляє 5 канал з посиланням на The Sun.

Мед має у своїй колекції 150 військових машин. Він купив на eBay за 30 тисяч фунтів стерлінгів танк, що колись належав ЗС Іраку. Разом зі своїм механіком він виявив у паливному баку Т-54 кілька золотих зливків по 5 кг кожен. Коштує знахідка близько 2,5 мільйона доларів.

«Ми не знали, що робити. Ви не можете просто взяти п’ять золотих зливків та віднести їх до обмінного пункту. Тому ми подзвонили в поліцію», – розповів Мед.

Поліція дорогоцінну знахідку забрала, але залишила колекціонеру розписку. Втім Мед каже, що навіть якщо більше не побачить золото – це його не сильно засмучує: «Навіть якщо мені не повернуть золото, у мене залишиться мій чудовий танк».

Британець вважає, що золото було награбовано у Кувейті, а потім його сховали у бойовій машині іракські військові під час війни в Перській затоці 1990-1991 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ