Слідчі дії проводять в департаменті ЖКК в межах кримінального провадження щодо розтрати та привласнення бюджетних коштів

Вже вдруге за цей тиждень у Черкаській міській раді проводять обшук. Правоохоронці кажуть, що він не пов’язаний з попереднім. Про це повідомляє УНН-Центр з посиланням на джерела в департаменті захисту економіки Нацполіції.

«Співробітники департаменту захисту економіки Нацполіції спільно зі слідчими ГУ НП зараз проводять санкціонований обшук в департаменті ЖКК в межах кримінального провадження щодо розтрати та привласнення бюджетних коштів. Це ст.191, ч.4 Кримінального кодексу України. Це означає, що певні роботи за якимось із договорів не були виконані або ж виконані не в повному обсязі, а кошти міським бюджетом за них перераховані», – розповіли у відомстві.

За даними видання, цей обшук жодним чином не пов’язаний з попереднім. Вони проводяться в різних кримінальних провадженнях.

Додамо, що директор департаменту ЖКК Олександр Яценко сказав, що зараз перебуває на об’єкті та про обшуки у його департаменті йому нічого не відомо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ