У Черкасах посадовці прокуратури влаштували п’яний дебош

Заступник голови прокуратури Черкаської області Юрій Ковтун влаштував дебош у ресторані «Тарас Бульба» в Черкасах. Відео інциденту опублікував активісти Дмитро Кухарчук на своїй сторінці у Facebook.

Інцидент стався 7 червня.

«Очманілі від безкарності, п’яні в ж*пу прокурори ледь не повбивали відвідувачів черкаського ресторану. У Барбаша – начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних справах ДБР прокуратури Черкаської області – день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області Овчаренка, який у п’яному угарі рветься в бій», – зазначив Кухарчук у підписі під відео.

За його словами, у заступника голови прокурори Черкаської області вдалося забрати пістолет.

«Я поки не отримав відео, де це чмо, діставши свій статевий орган, намагається помочитися на дівчат, але це справа часу. Це виродки, які повинні стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців», – додав активіст.

Крім того, він закликав місцевих мешканців зібратися біля обласної прокуратури 13 червня о 12:00, щоб вимагати відставки Ковтуна й Овчаренка.

Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів Черкаського ресторану.П‘ятниця, 7 червня. «Тарас Бульба».У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області Овчаренка , який в п‘яному угарі рветься в бій. Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б…Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.Це виродки , що мають стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців. У четвер, 13 червня о 12:00 збираємось біля обласної прокуратури. Вимагаємо відставки Ковтуна і Овчаренко.

Gepostet von Той самий Кухарчук am Dienstag, 11. Juni 2019

Відео прокоментував і сам прокурор області Сергій Овчаренко. Він повідомив у Facebook про призначення службового розслідування за фактом публікації ролика. За словами прокурора, його підлеглі не мали при собі зброї, а скандал штучно роздувається активістами.

Хочу прокоментувати поширене в мережі інтернет відео зі святкування дня народження одного з працівників прокуратури…

Gepostet von Сергей Овчаренко am Dienstag, 11. Juni 2019

Читайте: Радник глави комітету ВРУ влаштував п’яний дебош у Києві (фото, відео)