Відповідне розпорядження підписав 21 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Мер Чернігова Владислав Атрошенко підписав розпорядження №337-р, згідно з яким забороняються гастролі артистів, які публічно підтримують агресію РФ, окупацію Криму та не визнають «Л/ДНР» терористичними організаціями. Про це повідомляється на сайті Чернігівської міськради. 

Під дію цього розпорядження підпадають також особи, які від початку російської агресії в Україні проводять концерти й беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим і в тимчасово окупованих окремих районах Донецької та Луганської областей України.

Заходи за участю цих осіб заборонено проводити комунальному підприємству «Міський Палац культури» міської ради, комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» міської ради, комунальним закладам, які підпорядковані управлінню культури і туризму міської ради.

«Організаторам гастрольних заходів, власникам стаціонарних сценічних майданчиків, особам, які використовують стаціонарні сценічні майданчики на підставі цивільно-правових угод, та іншим підприємствам, установам і організаціям також рекомендовано утриматися від проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів за участю осіб, визначених у розпорядженні», – додали в міськраді.

Нагадаємо, 23 листопада в Україні набув чинності закон про заборону гастролей російських артистів. Водночас Служба безпеки України опублікувала порядок, за яким будуть організовуватися гастролі громадян країни-агресора в Україні.