Дідуха оснастили символікою «Партії регіонів» як символу того, що чинна українська влада походить від «регіоналів»

У Чернівцях прихильники колишнього президента Грузії та лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі спалили опудало з обличчям президента Петра Порошенка. Причому дідуха оснастили символікою «Партії регіонів» як символу того, що чинна українська влада походить від «регіоналів», передає УНІАН.

18 лютого на Центральній площі міста пройшов пікет партійних активістів. Під час заходу були присутні приблизно 500 осіб, активісти висловлювали обурення через діяльність української влади, зокрема, президента Петра Порошенка.

Один з мітингувальників запропонував присутнім спалити опудало в костюмі з намальованим обличчям Порошенка під синьо-білою парасолькою з символікою «Партії регіонів».

«Ця влада прийшла від регіоналів. Тут у нас є такий дідух, хотілося б його спалити. Хто за те, щоб його спалити?», – запитав він.

Пропозицію підтримали, тож, учасники заходу підпалили дідуха під оплески присутніх.

Нагадаємо, 12 лютого 2018 року Міхеїл Саакашвілі був затриманий у Києві й доставлений на літаку до Варшави. Саакашвілі прийняли на території Польщі згідно із заявою про реадмісію, що її подала Національна міграційна служба України.

В Амстердамі (Нідерланди) Саакашвілі отримав документ, що засвідчує особу та дає право на проживання і роботу в Євросоюзі.

Представники дев’яти політичних сил оприлюднили відкриту заяву, в якій вимагають повернення лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі до України. Вони вважають, що влада вчинила політичну розправу над «одним із лідерів опозиції», порушила права людини й завдала шкоди міжнародній репутації України.