За відмову безкоштовно перевезти учасника АТО водій має заплатити 170 гривень штрафу

У Чернівцях учасника бойових дій висадили з маршрутки та нагрубіянили. Ветерани АТО, які втомилися воювати з водіями, пішли шукати захисту в мерію, а потім покликали всіх військових, аби разом їздити у маршрутках. Про це ідеться у сюжеті ТСН.

«Показую шоферу посвідчення, а він агресивний: «Я вас не повезу». Ну і випровадив мене на вулицю», – розповів учасник АТО Микола Віконський.

Він викликав правоохоронців, разом із якими наздогнав маршрутку вже на кінцевій зупинці. Побачивши свого недавнього пасажира, водій вдався до нових принижень: «Я вас покладу, АТОшники, на місце покладу».

Контролери руху склали на водія протокол за відмову перевозити учасника бойових дій. Той свою провину не заперечував, але підписувати документ не захотів.

Військові вирішили підтримати побратима і пішли шукати правди до міської ради. Мер міста їхні претензії вислухав, але сказав, що вплинути на приватних перевізників складно.

«Це людський фактор. Владі важко на це впливати, але ще раз усіх перевізників попередимо, хай відпрацюють із водіями норми етичної поведінки», – прокоментував ситуацію чернівецькій міський голова Олексій Каспрук.

Із директором фірми перевізника зв’язатися не вдалось – його телефон був поза зоною досяжності. За відмову безкоштовно перевезти учасника АТО водій має заплатити 170 гривень штрафу, однак звільняти його чи ні – вирішуватиме тільки власник фірми.

Читайте: ДТП з маршрутками у Києві: 12 людей постраждали (фото)