Правоохоронці виявили нечистих на руку чиновників у Чернігівській, Херсонській та Запорізькій областях

5 квітня правоохоронці викрили й затримали одразу трьох чиновників- хабарників – у Чернігівській, Херсонській та Запорізькій областях. Про це повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції у Facebook.

Зокрема, на Чернігівщині поліція затримала виконувача обов’язків однієї з районних державних адміністрацій за підозрою в отриманні хабара на суму в $5 тис.

«За надання в оренду невитребуваних паїв посадова особа вимагала 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди. 5 квітня фігуранта справи було затримано під час одержання чергового «траншу» у розмірі 4 тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні.

В Запорізькій області затримано старшого державного інспектора обласного управління «Укртрансбезпеки» за підозрою в отриманні 21 тис. гривень хабара.

«За оформлення державної реєстрації та видачу дозвільних документів на плавзасоби старший державний інспектор обласного управління «Укртрансбезпеки» вимагав від громадянина 21 тисячу гривень. Гроші одержував у кілька етапів. З початку одержав 5 тисяч гривень, а потім 16 тисяч гривень неправомірної вигоди», – йдеться у повідомленні.

А в Херсонській області на хабарі погорів начальник районного сектора Державної служби з надзвичайних ситуацій за підозрою в отриманні 10 тис. неправомірної вигоди.

«Вимагав гроші, але одержував талонами на пальне. Таким чином маскував корупційну діяльність», – уточнюють правоохорнці.

За певну винагороду чиновник пообіцяв допомогти фізичний особі з розміщенням пересувних автозаправних станцій та надалі сприяти в їхній діяльності. Сума неправомірної вигоди вираховувалась за наступною схемою: одна гривня з реалізованого літра пального.

«З метою конспірації злочинної діяльності начальника одного з районних сектора ДСНС кошти повинні були перераховувати на рахунок підконтрольної комерційної структури, що здійснює реалізацію талонів на пальне. Під час отримання талонів на пальне фігуранта справи було затримано», – йдеться у повідомленні.