У п’ятницю на Майдані пройшла акція «Захисти Україну»

У день проведення дебатів, 19 квітня, чинний президент Петро Порошенко прийшов на Майдан Незалежності разом із дружиною Мариною, спікером ВР Андрієм Парубієм, міністром культури Євгеном Нищуком, співачкою Марією Бурмакою та іншими.

У п’ятницю на Майдані проходить акція «Захисти Україну».  Як свідчить трансляція на Facebook-сторінці глави держави, тут встановлена сцена, з якої виступали артисти, міністри та спікер парламенту.

Порошенко пройшов через натовп людей, вийшов на сцену під козацький марш, де подякував за підтримку і почав свій виступ.

«Яка ми сила! Я вітаю Майдан Незалежності! Вітаю всю Україну, яка дивиться нас по телебаченню і бачить, які ми об’єднані», – почав Порошенко.

«Мене надзвичайно тішить наша самоорганізація, прагнення довести до тих громадян, на яких упала пелена витончених телевізійних технологій. Ми розкриємо їм очі. Це не вибір між Зе і Порошенком, як комусь здається. Ми з вами знаємо точну ставку на цих виборах – чи продовжить Україна свій шлях до ЄС і НАТО, чи знову все буде спущено на гальма», – сказав він.

Президент додав, що із заяв його опонента «все частіше промальовується образ Малоросії», а «Путін мріє про слабкого президента-новачка, про хаос».

Порошенко також заявив, що «уклоніст» від служби в армії тепер претендує на посаду президента: «Дезертирів було багато в 2014 році, але на посаду верховного головнокомандувача з уклоністів претендує лише один. Як він в очі солдатам буде дивитися, як буде дивитися в очі батькам загиблих?».

Порошенко також запевнив: якщо його оберуть 21 квітня, то в «наступні 5 років Путіна чекає гучний провал в Україні».

«А ми з вами пройдемо точку неповернення, і ніхто більше не буде бачити Україну в російських обіймах, а ми увійдемо в ЄС», – підсумував чинний глава держави і кандидат у президенти.

Дякую українцям, які прийшли на акцію «Захисти Україну!» за надзвичайну підтримку. Разом – ми сила!

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 19. April 2019

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у зв’язку із проведенням дебатів кандидатів у президенти на НСК «Олімпійський» у Києві закрили три станції метро. Зокрема, закриті станції «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Льва Толстого».

Як відомо, дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком відбудуться о 19:00 на НСК «Олімпійський». Цього ж дня з 20 до 21 години також мали відбутися офіційні дебати кандидатів в студії «Суспільного телебачення», однак їх перенесли на 21:00.

Українців пускатимуть на НСК «Олімпійський», де сьогодні відбудуться дебати, вже о 16:00. Із собою треба мати документи і бути готовим до перевірки речей. Зокрема, на громадян чекатиме кілька перевірок: металеві рамки з ручними металодетекторами на підході до «Олімпійського», а також перевірки в чаші стадіону.