У столиці службу нестимуть 4,5 тис. представників Нацполіції та Нацгвардії

Під час святкування Дня прапора та Дня незалежності громадський порядок забезпечуватимуть 15 тисяч правоохоронців. У столиці службу нестимуть 4,5 тис. представників Нацполіції та Нацгвардії. Про це повідомив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко, передає Урядовий квартал.

«Відповідно до інформації членів Оргкомітету можна констатувати, що всі відомства працюють скоординовано. Підготовка проходить у штатному режимі. Окремо ми обговорили гарантування безпеки громадян. За інформацією Міністерства внутрішніх справ, у святкові дні в Україні чергуватимуть 15 тисяч правоохоронців. У столиці службу нестимуть 4,5 тис. представників Нацполіції та Нацгвардії», – сказав Кириленко.

23 серпня до Дня Державного Прапора України у Києві, інших населених пунктах та закордонних дипломатичних установах України відбудеться офіційна церемонія урочистого підняття державного прапора України. Крім того, державний прапор піднімуть у 124 країнах.

У День Незалежності відбудеться покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку, Михайлу Грушевському. Також пройде вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на вулиці Інститутській.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ