В результаті обшуків були вилучені гроші, комп’ютерну техніку, банківські картки, печатки тощо

У Дніпрі співробітники податкової міліції та прокуратура ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 мільйонів гривень. Про це у Facebook повідомив заступник очільника Державної фіскальної служби Сергій Білан.

Під час розслідування стало відомо про групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки столиці, Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей незаконні послуги з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових грошей в готівку.

Для того, аби про їхні злочини не дізналися, зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права низки фіктивних і транзитних підприємств. На їхні рахунки компанії перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. Після цього гроші опинялися у злочинців за вирахуванням винагороди за послуги.

«В результаті проведених 40 обшуків було виявлено та вилучено 165 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп’ютерна техніка, банківські картки, 8 печаток і 197 відбитків печаток, а також чорнові записи та фінансово-господарські документи. Крім того, накладено арешт на 69 розрахункових рахунків, відкритих в 11 банках, на яких заблоковано 590 тисяч гривень», – повідомив Білан.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ