Лідер бойовиків звинуватив у вибухах Україну

В окупованому Донецьку пролунали два вибухи біля меморіального комплексу «Саур-Могила», куди мав прибути кортеж ватажка «ДНР» Захарченка. Про це пише РИА Новости.

Вибухи прогриміли на єдиній дорозі до меморіального комплексу за кілька хвилин до того, як по ній повинна була проїхати колона з журналістами. Цією ж дорогою мав рухатись кортеж Захарченка.

Постраждалих немає. Ділянку траси перекрито. В районі кургану і на самій «Саур-Могилі» посилені заходи безпеки.

Захарченко, а також так званий «спікер парламенту ДНР» Дєніс Пушилін, «глави міністерств і відомств» та інші «офіційні особи» планували взяти участь в урочистостях з нагоди Дня перемоги.

У Донецьку вибухи вже встигли охрестити «терактом». А сам ватажок бойовиків Захарченко звинуватив Україну в організації вибухів.

«Україна зробила нам «подарунок». Шість вибухових пристроїв спрацювало, один розмінували, два не вибухнули», – сказав він.

Як повідомляє сепаратистський сайт «ДАН», Захарченко нібито продемонстрував журналістам елемент вибухового пристрою.

Нагадаємо, 8 лютого 2017 в окупованому Донецьку загинув ватажок батальйону бойовиків «Сомалі» Михаіл Толстих на прізвисько «Гіві». Загибель спричинила атака з реактивного піхотного вогнемета. Бойовики звинуватили у смерті бойовика українські розвідувально-диверсійні групи.

16 жовтня 2016 року в ліфті в Донецьку підірвали командира батальйону «Спарта» Арсена Павлова (відомий як «Моторола»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ