В автомобілі подорожували громадяни України та Грузії

Двоє українців загинули у дорожньо-транспортній пригоді в Польщі – автівка врізалася у придорожнє дерево. Аварія сталася у ніч з 13 на 14 квітня у Кентшині Вармінсько-Мазурського воєводства в північно-східній Польщі. Про це повідомляє Польське радіо.

За інформацією поліції, легковий автомобіль, у якому подорожували чотири людини, врізався в придорожнє дерево. Аварія сталася на дорозі № 591 з Ружанки до Воплавок (Różanka – Wopławkи). Крім українців в автомобілі перебували двоє громадян Грузії.

Двоє пасажирів – громадян України віком до 23 і 30 років – загинули на місці. Водій і третій пасажир дістали травм. Обидва вони – грузини.

«Загинули пасажири, що сиділи на правій стороні автомобіля. Той, хто був поруч з водієм, мав прикріплені ремені безпеки, а пасажир із заднього сидіння, ймовірно, не був застебнутий ремінь безпеки», – повідомила представниця поліції Моніка Данеляк.

«Сила удару в дерево була настільки сильною, що двигун випав і лежав на відстані 12 метрів. Він все ще горів, коли прибули пожежники», – сказав капітан пожежних Каміль Ґольон.

Обставини трагедії з’ясовує поліція. У водія взяли кров, щоби перевірити чоловіка на стан алкогольного сп’яніння.