У Дубаї з’явиться іще один унікальний хмарочос

До 2020 року в Дубаї побудують перший у світі хмарочос, що складається з 80 поверхів, що обертаються один щодо іншого. Про це інформує НВ.

Дубай славиться як одне із найбільш інноваційних міст світу. Так, тут розташовані найбільші технологічні у світі готелі, тут планується запустити перший потяг по технології Hyperloop, а уже влітку 2017 року в цьому місті запустять перші пасажирські дрони. Пожежні тут використовують реактивні ранці для того, щоб добиратися до високих будівель.

Уже до 2020 року Дубай збирається збільшити свій відрив від інших мегаполісів, побудувавши перший в світі хмарочос, що обертається. Він складатиметься з 80 поверхів, кожен із яких обертатиметься відносно центральної осі.

Відомо, що швидкість і напрямок обертання кожного поверху його мешканці зможуть вибирати самі. Більше того, це можна буде робити за допомогою голосового управління.

Унікальність будівлі полягає і в тому, що мешканці зможуть спостерігати світанок і захід сонця з одного і того ж вікна, просто повертаючи свій поверх відповідним чином протягом дня.

Розробники проекту запевнили, що при погляді з боку хмарочос буде постійно в русі.

Між поверхами будуть розташовані вітряні турбіни, які будуть генерувати електроенергію для потреб будівлі.

Проект такого хмарочоса ще 2008 року оприлюднив відомий архітектор Девід Фішер. Приблизна мінімальна вартість квартир в цьому хмарочосі складе не менше 30 мільйонів доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ