Тариф для населення зросте в середньому на 9%, для бюджетних установ та інших споживачів – майже на 5%

Для мешканців Дніпровського та Дарницького районів Києва у червні подорожчають опалення та гаряча вода. Тарифи зростуть у середньому на 9%. Рішення про зміну тарифів для ТОВ «Євро-Реконструкція» ухвалила Національна комісія, що займається питаннями у царині енергетики. Про це повідомляє «Нова комунальна Україна» на сторінці у Facebook.

Ухвалені рішення поки не опубліковані в офіційному виданні.

«Тому дата їхнього запровадження виглядає так: для населення – з 1 червня 2017 року, але не раніше дня, наступного за днем опублікування постанов у газета «Урядовий кур’єр», для інших споживачів – з 1 червня без додаткових умов», – йдеться в повідомленні.

Тариф для населення зросте в середньому на 9%, для бюджетних установ та інших споживачів – майже на 5%.

Згідно з постановою НКРЕКП №638, тариф на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення становитиме 1155, 37 гривні за Гкал (було 1061,24).

Гаряча вода подорожчає до 70,62 гривні за 1 куб. м (за умови підключення рушникосушарок) та до 65,2 гривні за 1 куб. м (за відсутності рушникосушарок).

Як відомо, ТОВ «Євро-Реконструкція» обслуговує майже 300 тисяч киян у Дніпровському та Дарницькому районах.

З 12 травня НКРЕКП підняла тариф на холодну воду для киян на 14,7%. Зросла плата і для мешканців Ірпеня, Вишневого та Боярки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ