Водій маршрутки вилаяв пасажирку за прохання не курити в салоні

В Івано-Франківську водій маршрутки вилаяв жінку, хвору на астму, через зауваження щодо куріння у салоні. Відповідне відео Ірина Саварин опублікувала у соцмережі.

«У мене астма. Я зайшла на зупинці Пасічної, щоб їхати додому. Водій курив прямо в салоні при пасажирах! Точніше вже докурював – тобто він курив під час руху!» – підкреслила Саварин.

Жінка попросила водія викинути цигарку, після чого він її вилаяв, тож вона почала знімати свару на відео: «Але йому було байдуже! Що найцікавіше: у салоні сиділо багато людей, і ніхто навіть рота не відкрив, щоб заступитися за мене. Чому в Івано-Франківську такі безсердечні люди?»

У мене астма.Я зайшла на зупинці Пасічної ,щоб їхати додому. Водій курив прямо в салоні при пасажирах!! Точніше вже докурював-тобто він курив під час руху!!!!!Я попросила його викинути цигарку ,після чого він мене послав.Я стала знімати на телефон ,а йому було байдуже!!!! ЩО НАЙЦІКАВІШЕ: В САЛОНІ СИДІЛО БАГАТО ЛЮДЕЙ.НІХТО НАВІТЬ РОТА НЕ ВІДКРИВ,ШОБ ЗАСТУПИТИСЯ ЗА МЕНЕ :(ЧОМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТАКІ БЕЗСЕРДЕЧНІ ЛЮДИ???НОМЕР АВТО: 22.НОМЕРНИЙ ЗНАК : АТ 4936 ВХ.

Gepostet von Ирина Саварин am Samstag, 26. Januar 2019

Читайте: На Житомирщині в лісі замерзла студентка, яку висадили з маршрутки