Франсуа Фійон не збирається знімати свою кандидатуру з перегонів

Кандидат в президенти від французької партії «Республіканці» Франсуа Фійон знову опинився в центрі скандалу.  Цього разу його звинувачують  у тому, що він не задекларував безвідсотковий кредит у 50 тисяч євро, пише Європейська правда.

За даними видання Le Canard Enchaine, яке раніше повідомило про те, що дружина Фійона незаконно отримувала зарплатню із держбюджету, в 2013 році кандидат в президенти отримав безвідсотковий кредит від бізнесмена і власника журналу «La Revue» Марка Ладре Лашарьє. Прізвище цього бізнесмена вже спливало у справі дружини Фійона, яка працювала у цьому виданні.

Згідно з податковим кодексом Франції, будь-який кредит у сумі більше 760 євро повинен декларуватися позичальником.

Водночас адвокат Фійона стверджує, що кредит не треба було декларувати. Його сплатили в повному обсязі.

До слова, в 2011 році, коли Фійон обіймав посаду прем’єр-міністра, Лашарьє був нагороджений найвищою державною нагородою Франції.

Нагадаємо, 31 січня 2017 року з’явилась інформація про те, що дружина кандидата в президенти Франції Франсуа Фійона та двоє його дітей отримали за роботу на держслужбі майже мільйон євро. Прокуратура Франції розпочала розслідування, яке потім поширилось і на його сина та доньку.

Фійон визнав, що було помилкою наймати на роботу дружину і дітей, і вибачився перед французами, але заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру з перегонів.

До слова, Фійон  відомий проросійською риторикою і дружнім ставленням до президента РФ Владіміра Путіна.

Читайте: Французькі друзі Путіна вилетять з передвиборчої гонки?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ