Між протестувальниками та поліцейськими вже виникли сутички

У Франції тривають акції протесту через реформу трудового законодавства. Профспілки не задоволені і вважають, що вона проводиться на користь великих компаній. У ніч на 25 вересня активісти заблокували доступ до декількох паливних сховищ. Про це повідомляє Le Figaro.

У південній частині Франції протестуючі заблокували дороги перед нафтопереробним заводом Total поблизу Марселя, а на заході країни заблоковані запаси палива біля Бордо та приморського міста Ла-Рошель.

Поблизу Ренна у протестувальників навіть виникла сутичка з поліцейськими, коли правоохоронці намагалися розблокувати дорогу.

Окремі блокування проводяться також на автомагістралях поблизу Парижа та на півночі Франції. Профспілки обіцяють блокувати автошляхи якомога довше, сподіваючись, що це змусить Еммануеля Макрона переглянути свої плани щодо реформи.

Як відомо, президент Франції Еммануель Макрон підписав п’ять указів, які реформують Трудовий кодекс, і оголосив, що всі заходи реформи набудуть чинності не пізніше 1 січня 2018 року.

Реформа в трудовій сфері була однією з головних обіцянок Макрона під час передвиборної кампанії. Він обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ