Глобус зробили у Китаї на замовлення французької видавничої групи Eyrolles

У Франції торгують глобусами, на яких окупований Росією Крим позначено як територію РФ. Про це у Facebook повідомила українська письменниця та перший секретар з питань культури Посольства України у Франції Ірена Карпа.

«Блін. Хотіла дітям лампу-глобус купити. Прийшла в магазин, дивлюсь – а тут такий кримнаш прокрався», – зазначила вона у підписі до фото.

У коментарях до свого допису вона додала, що цей глобус виготовлено у Китаї на замовлення французької видавничої групи Eyrolles.

Читайте: Олександр Аронець: Порошенко хотів злити Крим без зайвих шорохів

3 КОМЕНТАРІ

  1. Важко підібрати культурні слова, щоб говорити про “позицію” Франції. Згадаймо історію. Напередодні Другої світової війни армія Франції вважалася однією з найпотужніших у світі. Але при прямому зіткненні з Німеччиною в травні 1940 року французів вистачило на лічені тижні. Вони фактично капітулювали. Сьогодні ж вони вислужуються перед РФ. Рано чи пізно їм прийдеться розплачуватися за безхребетність і безпринципність.

  2. Зачем обсуждать действия пророссийских компаний? Это то же. если говорить с Гражданами РФ об Украине. У них принцип…ты виноват уж в том. что хочется мне кушать…

Comments are closed.