Кулик
У серпні 2015 року військову прокуратуру сил АТО очолив Костянтин Кулик

Родина керівника прокуратури сил АТО Костянтина Кулика  має нові джипи й елітну квартиру. Зокрема, на матір прокурора у червні позаминулого року було оформлено автомобіль Toyota RAV4, а на співмешканку у травні – Toyota Land Cruiser 200. Обидва авто 2014 року випуску, повідомляють Наші гроші.

Законність набуття цього майна не підтверджується доказами. Справу розслідує Національне антикорупційне бюро України.

Кулик у 2014 році задекларував трикімнатну квартиру загальною площею 249,3 кв. м в елітному ЖК «Дипломат-Холл» у Києві. Законність набуття цієї квартири теж перевіряється.

Крім того, у цьому ж таки житловому комплексі поруч квартири мають його мати Світлана Кулик, а також його співмешканка – Ірина Німець.

Також встановлено, що Німець відвідує спортивний клуб «Царський», розташований на вул. Старонаводницькій у Києві, річний абонемент до якого коштує від 40 до 520 тисяч гривень.

Ані матері, ані співмешканки, з якою у них є спільні діти, Кулик у своїй декларації не вказував.

Тим часом керівник Луганської військово-цивільної адміністрації, колишній волонтер Георгій Тука пов’язує інформаційну кампанію проти Кулика з прициповістю прокурора АТО в розслідуванні справи про розстрілу 2 вересня поблизу міста Щастя в Луганській області мобільної групи, що займалася боротьбою з контрабандою на лінії розмежування. Саме цим Тука пояснює «сплеск» інформаційної війни проти Кулика.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку січня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування за фактом придбання головним військовим прокурором сил АТО дорогої нерухомості під час його роботи у військовій прокуратурі.

Нагадаємо, у серпні 2015 року головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив про створення Військової прокуратури сил АТО, яку очолив Костянтин Кулик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ