Дослідники показали, як виглядає зсередини вулкан

За допомогою панорамних камер дослідники зняли неймовірний живий вулкан Марум на острові Амбрім архіпелагу Вануату в Тихому океані. Про це повідомили на офіційному сайті Google.

Команда Google Street View уже неодноразово показувала користувачам неймовірні куточки світу, які вони можуть відвідати, не відходячи від моніторів. Найчастіше експедиції Street View є досить екстремальними і небезпечними. Одна з останніх таких експедицій – це спуск у саме серце живого вулкана.

Команда дослідників із Джеоф Маклі і Крісом Хорслі спустилася на 400 метрів углиб кратера вулкана Марум, щоб створити захопливу віртуальну подорож до одного з найбільших в світі лавових озер.

У компанії підкреслили, що за розміром це лавове озеро як два футбольних поля.

«Стояти на самому краю обриву і відчувати гарячі дихання вулкана – це незабутні відчуття. Я сподіваюся, що додавання цього місця на карту допоможе людям усвідомити, в якому неймовірно красивому світі ми живемо», – розповів Хорслі.

Також в Google повідомили, що експедиція Google Street View в кратер вулкана – це лише одна з останніх спроб технологічних компаній використовувати наявні технології для вивчення і спостереження за вулканами.

Панорамні знімки лавового озера на острові Амбрім вже доступні в сервісі Street View.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ