У списку ГПУ і САП містяться прізвища 40 народних обранців

Генеральна прокуратура України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура працюють над новим списком подань про зняття депутатської недоторканності щодо 40 нардепів із різних фракцій. Про це пише видання Апостроф з посиланням на власні джерела.

Наразі в цьому списку вже є імена 40 депутатів з різних фракцій, в діяннях яких попередньо проглядаються ті чи інші правопорушення. Так, в планах ГПУ і САП – подати до комітету Верховної Ради України з питань регламенту та організації роботи ВРУ хоча б 10 подань, зазначає видання.

У цьому списку нібито є депутат від БПП Сергій Лещенко, позафракційний Віктор Чумак, від «Опозиційного блоку» – Наталія Королевська та Микола Скорик, від «радикалів» – Ігор Мосійчук та Андрій Лозовой, а також В’ячеслав Богуслаєв від «Волі народу».

«Чи будуть на них подання, поки невідомо, Генпрокуратура збирає докази», – розповіло джерело.

Крім того, в цей список потрапив депутат від «Народного фронту» Максим Поляков. Щодо нього нібито готують повторне подання про надання згоди парламенту на арешт, враховуючи, що Поляков ігнорує рішення суду про носіння електронного браслета.

Також джерело зазначило, що щодо Полякова та Мосійчука подання будуть з ймовірністю 99,9%.

«При цьому нардеп Ігор Мосійчук спокійно реагує на такий розвиток подій. Він упевнений, що ні в чому не винен», – зазначає видання.

Сергій Лещенко відмовився коментувати інформацію, пославшись на те, що йому нічого невідомо про плани ГПУ щодо нього. А Чумак не виключив, що може потрапити в «десятку». При цьому він заявив, що не виступатиме проти зняття недоторканності з себе.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ