Під час засідання 9 серпня Кабмін схвалив відставку голови ПАТ «Укрзалізниця» поляка Войцеха Балчуна та призначив нового керівника підприємства. Про це пише Українська правда.

Таким чином, новим тимчасово виконувачем обов’язків голови «Укрзалізниці» став перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов. Він назвав своїм першочерговим завданням на посаді «швидкі й результативні реформи». Кравцов уточнив, що зробить акцент на збільшенні сполучення швидкісним пасажирським рухом, а також заявив про необхідність підняти рівень сервісу для пасажирів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 серпня прем’єр Володимир Гройсман заявив під час засідання уряду, що голова «Укрзалізниці» поляк Войцех Балчун подав у відставку. Причиною свого рішення високопосадовець назвав особисті обставини.

На сторінці у Facebook нині вже екс-керівник «УЗ» написав, що робота в ПАТ була найскладнішою та найважливішою місією в його бізнесовому житті. Він зазначив, що на посаді керівника «УЗ» домігся значного покращення фінансового стану товариства.

«Триматиму кулаки за нову команду в «Укрзалізниці», за подальші реформи і, зі свого боку, робитиму все, щоби реалізувати проекти компанії на міжнародних ринках», – написав Балчун.

Довідка: З березня 2016 року по квітень 2016 року Євген Кравцов виконував обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця». Він працював в «УЗ» з січня 2015 року – спочатку на посаді радника генерального директора, потім – директора з реформування, правової та майнової політики. 7 жовтня 2015 року, згідно з розпорядженням Кабміну, увійшов до першого складу правління «Укрзалізниці».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ