За словами Луценка, Кірюшина затримали на території Грузії 25 березня

У Грузії затримали Ігоря Кірюшина – колишнього заступника міністра ПЕК часів президентства Януковича. Про це повідомив у Facebook Генпрокурор Юрій Луценко.

«ГСУ ГПУ здійснюється досудове розслідування кримінального провадження відносно заступника міністра ПЕК часів Януковича пана Кірюшина за підозрою у співучасті в заволодінні злочинною організацією під керівництвом Януковича В.Ф. майном, яке належить ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укргазвидобування», на загальну суму понад 2 млрд. грн.», – написав він.

За словами Луценка, Кірюшина затримали на території Грузії 25 березня.

«Сьогодні (28 березня, – ред.) грузинська Феміда ухвалила рішення про його тимчасовий арешт на 90 діб для ухвалення рішення про екстрадицію в Україну», – зазначив керівник ГПУ.

ГСУ ГПУ здійснюється досудове розслідування кримінального провадження відносно заст міністра ПЕК часів Януковича – пана …

Posted by Юрій Луценко on Tuesday, 28 March 2017

Довідка: Ігор Кирюшин – багаторічний екс-функціонер Міністерства енергетики та вугільної промисловості Украіни. Працював головою правління державної компанії «Укртранснафта».

За часів його керування галузевим департаментом в 2012 році були розроблені й ухвалені такі одіозні закони, як закон про «плаваючий» акцизний збір на нафтопродукти і обов’язкове додавання біоетанолу в автомобільні бензини. У бутність директором департаменту в 2011 році він також курував роботу Феодосійської нафтобази, через яку здійснювалось контрабандне ввезення нафтопродуктів.

У 90-ті роки Кірюшин був одним з акціонерів і керівників групи компаній «Шелтон» – великого постачальника нафтопродуктів і нафти для переробки на НПЗ України. Група також була засновником «Укрінбанку».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ