Співробітниця стадіону «Металіст» виявилася російськомовною шовіністкою

Уболівальника з червоно-чорним стягом намагалися не пустити на територію стадіону «Металіст» у Харкові, де 2 вересня пройшов матч відбіркового циклу до ЧС-2018 між збірними України та Туреччини. Про це пише громадський активіст Олександр Солонько на сторінці у Facebook.

«Після задоволення від тієї атмосфери, яку всій країні подарували вболівальники на стадіоні Харкова під час останнього матчу нашої футбольної збірної, якось не дуже хотілося це викладати. Проте, гадаю, нам не слід забувати про те, який маразм досі має місце в Україні по відношенню до самих українців. Характерний діалог Ігоря Степанченка перед матчем зі стюартом чи що воно таке», – пише він.

Як видно на відео, співробітниця стадіону не хотіла пускати вболівальника на стадіон, мотивуючи це тим, що «бандерівський» червоно-чорний стяг визнають лише в Україні, а матч між Україною і Туреччиною є міжнародним.

До того ж, зазначена особа порадила уболівальнику «приходити з перекладачем, якщо він не розуміє російської мови».

«Він в українському Харкові має ходи з перекладачем і не може зайти на стадіон із червоно-чорним прапором. Бо він, бачте, «бєндеравскій» і його «нє прізнала ні адна страна», – обурився Солонько.

Варто зазначити, що зрештою співробітниця стадіону таки перейшла на українську мову в розмові із вболівальником.

Після моря естетичного задоволення від тієї атмосфери, яку всій країні подарували вболівальники на стадіоні Харкова під час останнього матчу нашої футбольної збірної, якось не дуже хотілося це викладати. Проте, гадаю нам не слід все ж забувати про те, який маразм досі має місце в Україні по відношенню до самих українців. Характерний діалог Ігор Степанченко перед матчем зі стюартом чи що воно таке. Бачте, він в українському Харкові має ходи з перекладачем. І не може зайти на стадіон із червоно-чорним прапором. Бо він бачте "бєндеваскій" і його "нє прізнала ні адна страна".

Posted by Олександр Солонько on Dienstag, 5. September 2017

Нагадаємо, 2 вересня збірна України обіграла збірну Туреччини з рахунком 2:0 в матчі 7-го туру групового етапу відбіркового циклу «Чемпіонату світу-2018». Наступний матч Україна проведе 5 вересня на виїзді проти Ісландії.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ось воно – обличчя справжнього сепаратизму – володiе украiнською мовою,але не вважае за потрiбне нею користуватсь навiть при виконаннi службових обв*язкiв,обираючi росiйську мову ,навiть коли до неi звертаються украiнською мовою.

Comments are closed.