Прессекретар Гройсмана відхрестився від інформації про висування Гордєєва від його партії

Колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, який є фігурантом справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк, не балотуватиметься до Верховної Ради за мажоритаркою від партії «Українська стратегія Гройсмана». Про це заявив прессекретар прем’єр-міністра України Василь Рябчук на своїй сторінці у Facebook.

«Хтось запустив чутку, що партія «Українська стратегія Гройсмана» нібито висуває за мажоритаркою на одному з херсонських округів Андрія Гордєєва, з ім’ям якого пов’язують замовлення вбивства Катерини Гандзюк. Це абсурд уже тому, що тиждень тому було сказано, що «Українська стратегія Гройсмана» не буде висувати мажоритарників», – зазначив Рябчук.

За його словами, іще більш абсурдним є припущення, що «Гройсман міг би підтримати висування людини, яка може бути причетною до цього жорстокого вбивства».

Сьогодні хтось запустив чутку, що партія "Українська стратегія Гройсмана" ніби-то висуває по мажоритарці на одному з…

Gepostet von Vasya Ryabchuk am Samstag, 15. Juni 2019

Нагадаємо, 15 червня на сторінці громадської ініціативи «Хто замовив вбивство Каті Гандзюк?» опублікували інформацію, що один із замовників убивства Андрій Гордєєв піде за мажоритарною від партії Гройсмана.

Читайте: Убивство Гандзюк: Очільник Херсонської ОДА подав у відставку