Підвищення мінімальної заробної плати дозволить уряду осучаснити виплати для громадян, чиї пенсії не переглядалися з 2008 по 2014 рік

Після ухвалення закону про пенсійну реформу Кабінет міністрів планує підвищити мінімальну заробітну плату в Україні до 3764 гривень. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді 8 вересня заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає Народна правда.

За словами міністра, уряд має намір відійти від практики використання коефіцієнтів при нарахуванні пенсій, переглянувши при цьому розмір пенсійних виплат.

«Перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу – це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 грн в цьому році», – сказав Рева.

Він уточнив, що такий крок дозволить уряду осучаснити виплати для громадян, чиї пенсії не переглядалися з 2008 по 2014 роки. При цьому пенсії для осіб, які вийшли на пенсію після 2014 року планується переглянути вже в наступному році.

Нагадаємо, раніше Андрій Рева повідомив, що громадяни України, які вже давно вийшли на пенсію, отримуватимуть найбільші доплати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ