Без будь-яких проблем через точку доступу Wi-Fi можна зайти на сайти «Вконтакте», «Однокласники», Yandex і Mail.ru

Інтеренет-провайдер, що обслуговує Кабінет міністрів України досі не заблокував доступ до заборонених російських сайтів, хоча відповідний Указ президента набув чинності 17 травня. Про це пишуть Українські новини.

За даними видання, без будь-яких проблем через точку доступу Wi-Fi можна зайти на сайти «Вконтакте», «Однокласники», Yandex і Mail.ru.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних і 468 юридичних осіб. Зокрема, під санкції потрапили «Яндекс», «Мейл.РУ ГРУП», «Вконтакте» та «Одноклассники».

17 травня «Київстар», «Vodafone-Україна» і Lifecell  заявили, що почали блокування російських сайтів, які потрапили під санкції. Оператори мобільного зв’язку також додали, що сподіваються на розуміння і підтримку від користувачів.

24 травня проект Інтернет-досліджень Kantar TNS CMeter повідомив, що з 20 травня охоплення російських ресурсів Vk.com, Ok.ru. Mail.ru і Yandex зменшилося в 2-2,4 рази. Найбільш відчутне падіння почалося 22 травня, коли більшість провайдерів включили блокування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ