Канадський уряд продовжив військову тренувальну місію UNIFIER в Україні до 31 березня 2019 року

Канада підтримує продовження військової тренувальної місії в Україні UNIFIER й після закінчення чинного мандату в березні 2019 року. Про це сказала депутат від опозиційної Нової демократичної партії Канади Лінда Дункан, повідомляє Укрінформ.

«Гадаю, що двох років буде недостатньо, хіба що Путін відступить і припинить підтримувати те, що відбувається на сході України», – сказала вона і закликала уряд Канади не обмежувати допомогу Україні лише військовою цариною, а підтримувати і демократичні інститути держави.

«Важливо не лише надавати безпосередню допомогу на розбудову армії в Україні, але й підвищити підтримку розвитку демократії та відновлення верховенства права у державі», – зазначила депутат.

На її переконання, сильна демократична система в Україні допоможе повернути довіру мешканців східних регіонів до центрального уряду.

Нагадаємо, на початку місяця уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки – до 31 березня 2019 року – продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.

У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводили заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах.

Варто зазначити, що в Оттаві проігнорували запит України на передачу летального оборонного озброєння та даних супутникової розвідки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ