Потерпілого доставили в лікарню в непритомному стані з розбитою головою і численними забоями / Ілюстраційне фото

У Харкові з автобуса, що курсує за маршрутом №168, випав чоловік. Він дістав численні забої та травму голови. Інцидент стався 20 лютого на мосту на вул. Полтавський шлях. Про це йдеться у повідомленні групи «ХС • Харків» на сторінці у Facebook.

«Вранці, на мосту на вул. Полтавський шлях, з автобуса 168 маршруту «Харків –Київ» на ходу випав чоловік», – йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що чоловік стояв біля задніх дверей, які відкрилися самі собою. У результаті чоловіка доставили в лікарню в непритомному стані з розбитою головою і численними забоями.

«Більшість автобусів цього маршруту в убитому стані, а ціна за проїзд зростає кожні півроку!», –обурюються користувачі соцмережі.

Сегодня утром, на мосту на ул. Полтавский шлях, из автобуса 168 маршрута «Харьков-Солоницевка» на ходу выпал человек❗️Мужчина стоял возле задней двери, которая сама по себе открылась. По итогу мужчину в безсознательном состоянии с разбитой головой и численными ушибами доставили в больницу. Большинство автобусов этого маршрута в убитом состоянии, а цена за проезд растет каждые полгода!

Gepostet von ХС • Харьков am Mittwoch, 20. Februar 2019

Нагадаємо, виконавчий комітет Харківської міськради 6 лютого підвищив вартість проїзду в метро на 60%, або на 3 гривні – до 8 гривень, в міських трамваях і тролейбусах – на 50%, або на 2 гривні, до 6 гривень.

Представники Харківського антикорупційного центру 15 лютого подали в суд позов про визнання відповідних рішень незаконними.

Окружний адміністративний суд Харкова 19 лютого призупинив дію рішень виконавчого комітету Харківської міської ради про підвищення тарифів на проїзд у метрополітені і наземному електротранспорті, задовольнивши клопотання позивачів про забезпечення відповідних позовів.