За один незаконний рецепт чоловік отримував в середньому 400-500 гривень

У Харкові лікар-нарколог організував торгівлю рецептами на наркотики і психотропи. За один незаконний рецепт чоловік отримував в середньому 400-500 гривень. Всього задокументований 101 такий випадок. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Зазначається, що упродовж лютого-березня цього року 34-річний завідувач структурного підрозділу одного з приватних медичних центрів незаконно видавав рецептурні бланки особам, які не мали підстав на отримання наркотичних ліків. При цьому лікар таких пацієнтів не оглядав і навіть не переконався в тому, що їм можна вживати такі препарати.
Під час обшуків на робочому місці лікаря виявили та вилучили медичну документацію, незаповнені рецептурні бланки та копії вже виданих рецептів.
Порушено кримінальне провадження за статтею про незаконну видачу рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин (ч.1,2 ст. 319 КК України). Обвинувачувальний акт вже направлений до Московського районного суду Харкова. Якщо провина чоловіка буде доведена в суді, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.