Місцеві мешканці думали, що до них у квартиру лізуть крадії

У Харкові на проспекті Григоренка, якому міськрада повернула ім’я Маршала Жукова, пізно ввечері 25 червня невідомі почали змінювати таблички. Про це інформує UA: Харків з посиланням на місцевого мешканця Сергія Тимохіна. 

За його словами, до нього звернувся знайомий, мешканець одного з будинків по проспекту. Чоловік побачив драбину за вікном і вирішив, що до його сусідів намагаються вдертися невідомі.

«Біля будинку, біля його вікна, встановили драбину якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали собі. Це була біла «Волга» з драбиною на багажнику. Подзвонив, вийшов з хати, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі? Сказали, що вночі цього робити не варто. По-перше, це турбує мешканців. По-друге, я розумію, що є рішення, треба показати всі папери і зробити це вдень, щоби це було не, як у крадіїв…», – розповів Тимохін.

На місце інциденту викликали поліцію. Патрульні попросили робочих припинити роботи до ранку.

Таблички з іменем Жукова на проспекті у Харкові

На проспекті, якому міськрада повернула ім'я Маршала Жукова, пізно ввечері 25 червня почали змінювати таблички. Про це UA: Харків розповів мешканець Харкова Сергій Тимохін. За його словами, до нього звернулися знайомий, мешканець одного з будинків по проспекту. Чоловік побачив драбину за вікном і вирішив, що до його сусідів намагаються вдертися невідомі. «Біля будинку, біля його вікна, встановили драбину якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали собі. Це була біла «Волга» з драбиною на багажнику. Подзвонив, вийшов з хати, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі? Сказали, що вночі цього робити не варто. По-перше, це турбує мешканців. По-друге, я розумію, що є рішення, треба показати всі папери і зробити це вдень, щоб це було не, як у крадіїв…», — розповів Тимохін. На місце викликали поліцію. Патрульні попросили робочих припинити роботи до завтра. https://kh.suspilne.media/news/28052

Gepostet von UA: Харків am Dienstag, 25. Juni 2019

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  19 червня Харківська міськрада ухвалила рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова. Рішення передбачає також, що ім’я Петра Григоренка буде присвоєно новій вулиці, яка розташованя від вул. Римарська до вул. Клочківська.

Місцева поліція порушила кримінальне провадження через рішення Харківської міськради.

21 червня мер Харкова Геннадій Кернес підписав рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка на проспект радянського маршала Жукова.