Націоналісти таки змусили чоловіка вибачитися за сепаратистську музику

У центрі Києва переселенець, який працює продавцем їжі, вмикав у своєму кіоску сепаратистську музику, яка прославляє ватажків бойовиків ОРДЛО – «Ґіві» та «Моторолу». Про це повідомив активіст націоналістичної організації «С14» Сергій Мазур.

Націоналістам вдалося переконати чоловіка вибачитися за свої дії на камеру.

Під час бесіди продавець пообіцяв, що більше такого не робитиме, і запевнив, що не займає антиукраїнську позицію. Також він заявив, що Крим – це Україна, а російська агресія на Донбасі нетерпима.

«Це другий похід активістів «С14». Першого разу «героя» з Донецька не застали, але поспілкувалися з керівництвом. Перед нашим приходом небайдужі патріоти дали зрозуміти продавцю, чому більше не варто включати музичку про «Ґіві» і «Моторолу», – підсумував Мазур.

Вибачення переселенця за сепарську музику у центрі міста.Це другий похід активістів С14. Першого разу “героя” з Донецьку не застали, але поспілкувались з керівництвом. Перед нашим приходом небайдужі патріоти дали зрозуміти продавцю чому більше не варто вмикати музичку про Гіві і Моторолу. Все зрозумів. Такого більше не повториться. Емоції та слова персонажа кажуть самі за себе.#С14

Gepostet von Сергій Мазур am Mittwoch, 18. April 2018

Читайте: Бійців АТО побили за прохання не співати російську «попсу»