Після прибирання залишків конструкцій і сміття, КМДА проведе благоустрій і озеленення прилеглої території

На місці демонтованих кіосків біля станції метро «Політехнічний інститут» міська влада планує облаштувати сквер. А самі МАФи були незаконними та нічого не сплачувати до бюджету. Про це повідомив керівник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук на сторінці у Facebook.

«(…) біля станції метро «Політехнічний інститут» було проведено демонтаж шести незаконно розміщених тимчасових споруд, а також торгівельного ряду, в який були змонтовані декілька ТС, загальною площею близько 200 квадратних метрів», – написав він.

За його словами, підприємці незаконно встановили ці МАФи взимку. Після прибирання залишків конструкцій і сміття, КМДА проведе благоустрій і озеленення прилеглої території.

#Київ продовжує звільнятись від незаконних тимчасових спорудСьогодні біля станції метро «Політехнічний інститут» було …

Posted by Andriy Fishchuk on Tuesday, August 22, 2017

Радник мера з питань благоустрою, нардеп Дмитро Білоцерковець додав, що кіоски, які прибрали 22 серпня, довгий час не могли демонтувати через супротив власників кіосків.

«Мафовиків попереджали 7 разів (саме стільки видано приписів) про те, що демонтаж буде проведено. Останній раз – менше місяця тому. Ніхто не заважав їм добровільно прибрати цю «клоаку», але ніхто не поспішав», – написав Білоцерковець та пообіцяв, що на місці демонтованих кіосків облаштують сквер.

На КПИ город произвел демонтаж незаконных мафов, да именно тех, которые не удавалось демонтировать уже долгое время в св…

Posted by Dmitriy Belotserkovets on Tuesday, August 22, 2017

Як відомо, у ніч на 22 серпня біля метро «Політехнічний інститут» демонтували торговельний ряд, який розташовувався при виході з підземки. Водночас МАФи, розміщені через дорогу, залишилися неушкодженими.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.