Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс каже, що можуть виникнути проблеми із виплатою зарплати співробітникам метрополітену

У Київській міській держадміністрації запевнили, що зроблять все можливе для недопущення перебоїв у функціюванні столичного метрополітену, передає прес-служба КМДА.

«Ми впевнені, що нам вдасться утримати ситуацію під контролем. Але стан справ дійсно складний», – заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За словами чиновника, ухвалене 25 квітня судове рішення не усунуло перешкод для фінансової діяльності КП «Київський метрополітен», що були створені арештом його рахунків. Зокрема, ускладнились будь-які процеси, пов’язані не лише з виплатою зарплат, але і в цілому з функціюванням метрополітену.

«Але ми докладемо всіх зусиль для того, щоби заробітна плата виплачувалася», – запевнив Пліс.

Він також висловив упевненість, що дану проблему в поточних умовах може розв’язати лише Рада національної безпеки і оборони: «І це рішення було б найбільш правильним і ефективним як для міста, так і для країни в цілому».

Нагадаємо, 25 квітня Вищий господарський суд частково задовольнив касаційну скаргу КП «Київський метрополітен», відмовивши компанії «Укррослізинг» у задоволенні позовних вимог про стягнення 42 мільйонів гривень пені. Решта рішень попередніх інстанцій, зокрема, про арешт рахунків комунального підприємства, залишилася без змін.

Раніше у Київраді заявили про загрозу зупинки роботи столичного метро через арешт рахунків КП «Київський метрополітен».

16 березня рахунки комунального підприємства були заарештовані у відповідності з рішенням Київського апеляційного господарського суду, який зобов’язав комунальне підприємство виплатити ТОВ «Укррослізинг» майже 2 млрд. грн за договором від 2009 року на постачання 100 вагонів. У КМДА повідомляли, що ТОВ «Укррослізинг» підконтрольне російському «Внешэкономбанку».

У липні 2009 року «Укррослізинг» виграв тендер на постачання в лізинг «Київському метрополітену» 100 вагонів метро впродовж 2009-2014 років. Вагони закуповуються за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Сума договору становила близько 1 млрд. 391 млн грн.

Читайте: Юрій Левченко: Кличко докерувався – 26 квітня столичне метро може зупинитися (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ