З 15 липня вартість проїзду в київській підземці зросте до 5 гривень за поїздку, у наземному транспорті – до 4 гривень

У муніципальній газеті «Хрещатик» 4 липня опублікували рішення столичної влади про збільшення тарифів за проїзд у громадському транспорті Києва. Про це повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен» на сторінці у Facebook.

Із 15 липня вартість проїзду в київській підземці зросте до 5 гривень за поїздку, у наземному транспорті – до 4 гривень.

«Це вимушений і непростий крок для міської влади. Нагадуємо, що тариф у громадському транспорті зміниться 15 липня. Вартість разової поїздки у метро становитиме 5 гривень, при поповненні картки на 50 поїздок – 4,5 гривні»,  – пояснюють у метрополітені.

Залогова вартість картки залишається без змін – 12 гривень. Зазначається, що наразі мешканці можуть поповнити картку на 50 поїздок.

«Усі записані поїздки будуть дійсні», – йдеться в повідомленні.

Усі деталі щодо перехідного періоду обіцяють оприлюднити найближчими днями.

Як відомо, причинами підняття тарифів на проїзд називають зростання цін на пальне, електроенергію, запчастини та збільшення мінімальної зарплати.

У Мережі рішення київської влади вже викликало хвилю обурення. Користувачі наголошують на тому, що якість перевезення у громадському транспорті не змінюється, однак тарифи все одно зростають. Крім того, кияни нарікають на те, що метро заполонила реклама, а керівництво підприємства заявляє про його збитковість. Не оминули увагою користувачі і той факт, що підняття тарифів відбулось без жодного незалежного аудиту роботи КП «Київський метрополітен» .

Це вимушений і непростий крок для міської влади. Нагадуємо, що тариф у громадському транспорті зміниться 15 липня.Варт…

Posted by КП "Київський метрополітен" on Tuesday, July 4, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ