З 14 липня разова поїздка у пасажирському комунальному транспорті коштує 8 гривень

Київрада відмовилася заборонити підвищення вартості проїзду в транспорті до запровадження автоматизованого обліку оплати проїзду та проведення аудиту столичної підземки і КП «Київпастранс». За відповідне рішення проголосували лише 24 депутати міськради. Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначив автор проекту рішення, депутат Київради з фракції «Свобода» Юрій Сиротюк, документом пропонувалося заборонити підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у Києві до запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду та проведення повного незалежного публічного аудиту комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».

Крім того, за його словами, планувалося скасувати розпорядження від 5 липня, яким було підвищено вартість проїзду в комунальному транспорті.

Проект рішення про заборону на збільшення вартості проїзду винесли на розгляд Київради ще 12 липня, проте тоді голосування щодо нього не відбулося.

«Ми не складатимемо рук. Готуватимемо публічні акції. Звертатимемося до суду. Боротьба лише починається!», – написав Юрій Сиротюк у Фейсбуці.

«А тим часом кулуари забиті Беркутом. Як це нагадує літо 2013 року…», – додав депутат і опублікував фото.

Як відомо, з 14 липня у Києві зросли тарифи на проїзд у пасажирському комунальному транспорті. Зокрема, вартість разової поїздки у метро та наземному громадському транспорті становить 6,5 грн за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, 8 грн – за разову поїздку.