МАФи незаконно розташовувалися на земельній ділянці, внаслідок чого законий власник подав позов до суду з вимогою про демонтаж

У ніч на 25 липня біля столичної станції метро «Лісова» бульдозерами знесли торгівельні ряди. У КМДА повідомили, що демонтаж провели відповідно до рішення місцевого суду за позовом власника земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Також зазначається, що Київська ОДА до цього інциденту ніяким чином не причетна.

«Жодний структурний підрозділ Київської міської державної адміністрації: ані Департамент міського благоустрою, ані КП «Київблагоустрій» участі у цьому демонтажі не брав», – повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій.

За його словами, МАФи незаконно розташовувалися на земельній ділянці, внаслідок чого законий власник подав позов до суду з вимогою їх демонтажу: «Орендар подав до суду для звільнення земельної ділянки від самовільно встановлених МАФів».

За інформацією Департаменту земельних ресурсів, використання даної земельної ділянки відбувалося не за її цільовим призначенням. У 2004 році територія була надана для будівництва торговельного центру, а по факту на ній розвивали свою діяльність незаконно встановлені тимчасові споруди без відповідних внесків до міського бюджету.

Нагадаємо, вночі 25 липня поблизу станції метро «Лісова» почали тракторами зносити ринок МАФів. У поліції демонтаж назвали «самовільними роботами» і порушили кримінальні провадження – за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) та ст. 356 (Самоуправство) ККУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ