Для урочистого заходу з Порошенком щодо безвізу у Києві для масовки збирали освітян

У Печерському районі Києва представників закладів освіти закликали «забезпечити участь у культурно-мистецькому заході «Безвіз», проведення якого за участі Президента Петра Порошенка заплановано на вечір 10 червня. Про це пише Українська правда.

Відповідне прохання за підписом начальника управління освіти Печерського району Тетяни Копил було спрямовано керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району факсограмою. Зокрема, у документі зазначена необхідність участі 2 осіб від закладу освіти, збір представників освітян заплановано на 19:15 на Майдані Незалежності.

У свою чергу Тетяна Філоненко (представник відділу з навчальної та виховної роботи  Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА), вказана у документі як «відповідальна особа», не змогла пояснити наявність такого документу та закликала звернутися безпосередньо до Копил. Коментар останньої отримати не вдалося.

Однак, як заявила у коментарі УП директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян, жодних розпоряджень районним адміністраціям для збору освітян на захід за участі президента не надавалося.

«Від департаменту освіти і науки КМДА ніяких доручень щодо виходу на будь-які свята чи акції не було. … Ми не підтримуємо такі дії. Не можна педагогів змушувати до такої «роботи» у їх законний вихідний. Кожен педагог, якщо у нього є бажання, прийде не подібний захід  самостійно», – заявила очільниця департаменту.

Також вона зазначила, що з цього приводу 12 червня буде проведено зустріч з представницею районного управління освіти та представниками профспілкового комітету Печерського району.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.