Блокувальники хочуть нагадати уряду про обіцянку припинити закупівлю вугілля в Росії

Близько 20 учасників блокади торгівлі з ОРДЛО приїхали на залізничну станцію «Конотоп» у Сумський області, щоби приготуватися до перекриття торговельного сполучення з Росією. Про це пише Українська правда з посиланням на Facebook-сторінку «Штабу блокади торгівлі з окупантами».

Блокувальники кажуть, що акція має попереджувальний характер. Її мета – нагадати уряду про обіцянку припинити закупівлю вугілля в Росії.

За словами активіста, тиждень тому Штаб блокади звернувся з вимогою до Кабміну ухвалити постанову про заборону постачання в Україну російського вугілля. Уряд ще має близько тижня, аби це зробити. Проте якщо нічого не відбудеться, рух через станцію буде заблоковано.

На станцію приїхали нардепи Єгор Соболєв і Семен Семенченко.

LIVE |

LIVE |КОНОТОП. ЗАЯВА Штаб блокади торгівлі з окупантами

Közzétette: Штаб блокади торгівлі з окупантами – 2017. június 2.

У свою чергу, депутат Конотопської міськради Тетяна Сизон в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» заявила, що блокада може сильно нашкодити місту.

За її словами, оскільки залізниця проходить через центр Конотопа, зупинка вантажних потягів створить екологічну небезпеку для мешканців. Тим більше, що тут працюють дитячі оздоровчі табори. Однак, як з’ясувалось, учасників блокади вона не інформувала про можливу небезпеку.

Читайте: Держава-агресор є найбільшим імпортером вугілля в Україну

БЕЗ КОМЕНТАРІВ