Країни-члени ЄС  узгодили нові заходи безпеки на залізниці
Країни-члени ЄС узгодили нові заходи безпеки на залізниці

Країни-члени ЄС на екстреній зустрічі в Парижі узгодили нові заходи безпеки на залізниці в Європі після теракту в поїзді Амстердам – Париж. Як пише BBC Україна, про це розповів міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казнев.

Зокрема, він розповів про чотири нововведення: це посилення контролю за особами пасажирів та їхнім багажем на станціях, жорсткість законодавства про обіг вогнепальної зброї, а також більш тісна співпраця спецслужб європейських країн.

За словами міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра, неможливо відразу почати перевірку мільйонів людей, які щодня здійснюють поїздки залізничним транспортом всіма країнами Євросоюзу, але покращень у цій сфері можна досягнути. У зустрічі брали участь міністри з Франції, Британії, Німеччини, Італії, Іспанії, Бельгії, Люксембургу, Нідерландів та Швейцарії.

Нагадаємо, ввечері 21 серпня невідомий відкрив вогонь по пасажирах потяга Амстердам Париж, двоє осіб зазнали поранень. Загалом в поїзді перебувало 544 людини. Зупинити терориста вдалося двом пасажирам американським військовим, які були у цивільному.

Читайте: Потяги у Нідерландах їздитимуть на енергії вітру

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ