У зв’язку з чемпіонатом очікується багато п’яних вболівальників

На доручення господаря Кремля Владіміра Путіна в Росії напередодні Чемпіонату світу з футболу, що має пройти в 2018 році, можуть відновити роботу медичних витверезників. Однак не виключено, що вони знову запрацюють вже цьогоріч. Про це повідомляє Дзеркало тижня.

«МОЗ, МВС, Мінпраці, Мінспортом, Мінфіном Росії та іншими зацікавленими федеральними органами виконавчої влади опрацьовується питання організації надання допомоги особам, які перебувають у громадських місцях у стані сп’яніння і не потребують надання медичної допомоги», – заявив головний позаштатний нарколог Міністерства охорони здоров’я РФ.

За його словами, у зв’язку з проведенням чемпіонату з футболу очікується багато п’яних вболівальників.

В МВС РФ прокоментували, що відсутність повноцінних витверезників стала передумовою до зростання кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння: «Їхня кількість з 2011 по 2016 рік зросла на 65,8%. Тільки 2016 році у стані алкогольного сп’яніння скоєно 440 154 злочини, що на 9,8 % більше, ніж у 2015 році».

Нагадаємо, витверезники в РФ скасували у 2011 році під час реформи МВС. Громадян в стані сильного сп’яніння доставляли в лікарні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ