Під Києвом злочинці отримують мільйони завдяки незаконному намиванню піску

У Ходосіївці, що на Київщині, люди, які займаються незаконним намивом піску, отримують мільйонні доходи в той час, як в Україні йде війна. Про це повідомив журналіст Роман Бочкала у своєму Facebook.

Як підкреслив Бочкала, до розслідування справи вже підключилися і поліція, і прокуратура.

«Місцевих правоохоронців довелося змусити працювати через верх. Через дзвінки народних депутатів, пости в ФБ, телекамери. Побито дев’ятеро осіб. У кількох – середній ступінь тяжкості. Їхня вина лише в тому, що вони виявили і заявили про злочин. Уже ввечері нам нарешті пообіцяли опечатати і вивезти знаряддя злочину – техніку. Ще раз звертаю увагу на тачіли ватажків злочинної банди. Завтра проб’ємо номера. І це всього лише одна невелика цяточка», – наголосив журналіст.

За його словами, у нинішніх умовах країну грабують із ще більшим цинізмом і люттю: «Зате доходи – мільйони гривень. В день. А в країні війна. (…) А вони грабують цю країну. Із ще навіть більшим цинізмом і люттю, ніж було раніше. Сьогодні я відчув безправ’я. Нікого навіть не допитали. Не встановили особи злочинців. І це страшно. Це момент, коли в тобі починає пропадати громадянин. коли держава руйнується. У браконьєрів свій бог і свій президент…».

«І це біля Києва. Що в глибинці? Як там поводяться «господарі життя»? Чи відчувають громадяни захист Закону? Чи розуміють держоргани, що в такий складний момент потрібно діяти жорстко і безкомпромісно? Не можна бути заодно з криміналом! Якщо ми не зупинимо сповзання в хаос… Не хочу навіть думати, що буде якщо. І це всього лише пісок», – підсумував Бочкала.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ