У Москві нагадують, що «вибори» глав «республік» пройшли 2 листопада 2014 року, тож, 2018-го спливає темін їхніх повоноважень

Наближений до помічника президента РФ Владіслава Суркова директор Центру політичної кон’юнктури Алєксій Чеснаков анонсував на осінь 2018 року проведення виборів ватажків незаконних збройних формувань «ДНР» і «ЛНР». Мовляв, спливає термін їхніх «повноважень». Про це повідомляє УНІАН.

«Будуть вибори в «республіках» Донбасу. 2 листопада 2014 року там були вибори глав «республік» і вибори народних зібрань – тобто «парламентів республік». 4 роки – термін їх повноважень, вони закінчуються. Їхня діяльність ніяк не регулюється Мінськими угодами, тому можна очікувати, що ці вибори повинні пройти в термін, восени 2018 року», – заявив Чеснаков.

Нагадаємо, 25 листопада стало відомо, що переможцем у боротьбі між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотніцкім і «міністром внутрішніх справ ЛНР» Ігорем Корнетом став керівник охрани терористичної «республіки» Леонід Пасічник, який буде тимчасово керувати луганськими сепаратистами.

Читатйте: Хто такий новий ватажок «ЛНР» Пасічник

БЕЗ КОМЕНТАРІВ