Пєсков вчергове заявив, що РФ не є учасником конфлікту в Україні

Офіційна Москва уникає прямої відповіді на запитання, чи визнає РФ рішення Міжнародного суду ООН за позовом України. Про це повідомляє РИА Новости.

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков прокоментував судовий розгляд в Гаазі таким чином: «(…) якщо б Росія не визнавала рішення суду, то, відповідно, вона б не була учасником цього розгляду».

Кажучи про звинувачення на адресу Росії в поставках зброї на Донбас, він вчергове заявив, що РФ не є учасником конфлікту.

«Перше, Росія не є учасником цієї кризи… Росія ніколи не була учасницею бойових дій на південному сході України. Друге, Києву видніше, звідки можуть діставати зброю представники Донбасу, і де цю зброю, власне, складували… Ведеться судовий процес, і тут потрібно абсолютно діяти в тих рамках, які передбачені для подібних процесів», – сказав Пєсков.

Читайте: Представники РФ у Гаазькому суді: Бойовики знайшли зброю в шахтах

Нагадаємо, 6 березня Міжнародний суд ООН в Гаазі розпочав попередні слухання щодо позову України до РФ, поданого МЗС України 16 січня 2017 року.

Україна має на меті притягнення РФ до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації впродовж її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ