Пєсков заявів, що зовнішню політику Російської Федерації визначає глава держави

У Кремлі прокоментували імовірне визнання самопроголошених Донецької та Луганської народних республік, пише  РИА Новости.

Прес-секретаря президента РФ Дмітрія Пєскова попросили відповісти на запитання, на яких умовах може відбутись визнання «ЛНР» та «ДНР». Він, у свою чергу, уникнув прямої відповіді, заявивши, що зовнішню політику Російської Федерації визначає глава держави.

«Відповідаючи на ваше запитання, можу сказати одне: за конституцією зовнішня політика Російської держави визначається главою держави, а саме президентом Російської Федерації», – сказав  Пєсков.

Нагадаємо,18 лютого Владімір Путін підписав указ про визнання в Росії документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, до політичного врегулювання ситуації в цих районах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, близько 30% «військовослужбовців» і «правоохоронців» «ДНР» вважають, що візити нардепа Надії Савченко на окуповану територію сприяють «визнанню» самопроголошеної республіки з боку офіційного Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ