Сам Путін від прямої відповіді про свою участь у перегонах ухиляється

У Кремлі планують, що Владімір Путін піде на президентські вибори 2018 року як самовисуванець, оскільки він має більшу підтримку серед населення, ніж партія «Єдіная Россія». Про це пише РБК з посиланням на власні джерела, що близькі до адміністрації президента.

Сценарій самовисування Путіна розглядається як пріоритетний, а в самій партії варіанти висунення кандидата на посаду глави держави взагалі не обговорюються.

Як відомо, вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року. Сам Путін від прямої відповіді про свою участь у перегонах ухиляється.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, результати соцопитування «Левада-центру» свідчать, що 66% громадян РФ хотіли б і після 2018 року бачити на чолі держави чинного президента Владіміра Путіна.

Соціологи уточнюють: популярність Путіна сягала піку двічі – 2007-2008 років, коли була стабільність і надії на майбутнє, і 2014-2015 років – після анексії Криму.

На думку експертів, російська влада спеціально перенесла дату проведення президентських виборів на день річниці анексії українського Криму. Таким чином Кремль розраховує, що зможе мобілізувати виборців за рахунок націоналістичних переживань, пов’язаних із незаконним «приєднанням» півострова.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.